#1 2016-11-02 01:22:24

]SprzedamZnoszonąBieliznę

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2016-11-02
Posty: 2
Punktów :   

18-latek sprzeda swoją znoszoną bieliznę

18-latek sprzeda swoje znoszone boxy ze śladami śluziku moga być też celowo obspermione, noszone przez kilka dni, ze świeżym zapachem młodego chłopaka. Mogę się w nie dodatkowo spuszczać częściej, jeśli zechcesz, bo umiem to robić nawet kilkanaście razy dziennie. Wszystko zgodnie z twoją wolą. Napisz do mnie maila albo smsa lub zadzwoń, a dogadamy szczegóły. Chęnie wejdę z kimś w taki stały układ. Oferta skierowana dla koneserów tego rodzaju fetyszu Nigdy dotąd tego nie robiłem, ale wiem, że niektórzy chłopacy tak robią i sprzedają swoją znoszoną bieliznę - bokserki, skarpety uwalone od spermy. Skarpety też wchodzą w grę Chciałbym też tego spróbować, zobaczyć jak to jest. Jeśli masz w tym jakieś doświadczenie to mam nadzieję, że poinstruujesz mnie jak to należy zrobić. Nie wydaje mi się jednak szczególnie skomplikowane, ale jako, że jestem nowicjuszem w tej dziedzinie, to potrzebowałbym jakiegoś krótkiego "wprowadzenia" w ten temat (choćby np. jak wysłać takie bokserki). Jestem bardzo atrakcyjnym, szczupłym chłopakiem, dbającym o higienę swoich miejsc intymnych, w tym regularne zmeniającym bieliznę, jednak w tym przypadku mogę zrobić wyjątek od tej reguły. Mój mail: sprzedamswojaznoszonabielizne@gmail.com Telefon: 5 7 0 2 0 4 2 3 4

Ostatnio edytowany przez ]SprzedamZnoszonąBieliznę (2016-11-02 03:21:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky septiky vĂ˝roba a Ciechocinek masaże